FINAŁ WOJEWÓDZKI W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM!!!

Nasza drużyna w tenisie stołowym uczestniczyła w Mistrzostwach Województwa Opolskiego, które odbyły się 09.03.2017r. w Krapkowicach. Reprezentacja Gimnazjum Kietrz wystąpiła w składzie: kapitan Bartosz Gajer, Adrian Czuliński, rezerwowy Marcin Broniewicz. Chłopcy zostali dolosowani do grupy A gdzie znaleźli się faworyci mistrzostw, drużuna z Gimnazjum Rudniki, a także Gimnazjum nr 5 z Kluczborka. W pierwszym meczu nasza reprezentacja wygrała 3:0 z ...

Kluczborkiem, natomiast w drugim meczu przegrała z Rudnikami 0:3 , zajmując 2 miejsce w grupie i ostatecznie została sklasyfikowana na miejscach V-VIII. Dziękujemy za sportową postawę i walkę naszym chłopakom. Pozostaje satysfakcja, że nasza drużyna przegrała jak się później okazało z mistrzami województwa Gimnazjum Rudniki.
Dariusz Kotlarz