Międzynarodowy Turniej Unihokeja dziewcząt i chłopców!!!

Międzynarodowy Turniej Unihokeja dziewcząt i chłopców
Szósta odsłona!!!

W sobotni poranek 25 marca 2017 w hali ZS Gimnazjum w Kietrzu odbył się VI Międzynarodowy Turniej Unihokeja dziewcząt i chłopców. W zawodach tych w kategorii dziewcząt i chłopców rywalizowały ze sobą drużyny Zakladni Školi z Hradca nad Morawici z Republiki Czeskiej drużyny z Gimnazjum w Baborowie, oraz gospodarze turnieju ZS Gimnazjum w Kietrzu. Po zaciętych pojedynkach zarówno...

w kategorii dziewcząt jak i chłopców miejsca rozłożyły się następująco:
I m – Zespół Szkół Gimnazjum Kietrz
II m – Zakladni Škola z Hradca nad Moravici
III m – Zespół Szkolno-Przedszkolny Baborów.
Wszystkie zespoły zaprezentowały się z jak najlepszej strony i dostarczyły wielu sportowych emocji a na brak wrażeń nikt nie mógł narzekać. Widzowie mogli zobaczyć wiele ciekawych akcji oraz interwencji bramkarskich. Na koniec Burmistrz Kietrza pan Krzysztof Łobos wraz z Dyrektor Zespołu Szkół w Kietrzu panią Anną Ludwikowską-Wierzchowiec tradycyjnie nagrodzili drużyny, najlepszych zawodników drużyn, najlepszego bramkarza, najlepszego strzelca i najlepszego zawodnika turnieju.
W kategorii dziewcząt wyróżnione zostały: Natalia Zgarda(Kietrz) - najlepszy bramkarz, Marta Telega (Kietrz) - najlepszy strzelec oraz najlepszy zawodnik całego turnieju.
W kategorii chłopców na listę wpisali się Adrian Rusinowicz (Kietrz) - najlepszy bramkarz, Marcin Woniakowski (Kietrz) - najlepszy strzelec oraz Tomas Valik (Hradec) - najlepszy zawodnik turnieju.
Słowa podziękowania kieruję do wszystkich, którzy dołożyli swoją „cegiełkę” pomagając w przygotowaniu i sprawnym przeprowadzeniu turnieju. Wasza pomoc i zaangażowanie pozwoliły kolejny raz na organizację wydarzenia, które będzie mile wspominane przez uczestników. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych unihokejowych imprezach w Kietrzu. Dziękuję. Ewelina Makarska-Zabłocka

 

 

Koniecznie zobacz całą galerię klikając na <<link>>