Terminarz i wyniki KL6O 2017
PIERWSZA RUNDA
Lp. | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
1. |
ORLIKOWCY Bramki: TYL J.-3, RUSNAK D. -1 ,BABIK W.-1 |
5-4 |
EL PALCZENTE Bramki: SINIAKIEWICZ M.-2, PAWLINA W.-1,PIERZCHAŁA W.-1 |
2. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: KUSZTUBAJDA D.-7,DUDA G.-2, BALCER G.-2, ŚWIDZIŃSKI W.-1, CHRUŚCIEL P.-1 |
13-2 |
NC PIONIER CEREKWIA Bramki: KĄDZIOŁA D.-2 |
3. |
POKARAŃCE Bramki: MORMUL M.-1, KOMADA G.-1 |
2-5 |
JEGOMOŚĆ Bramki: PAWLIK K.-1, KUPIEC K.-1,BRONIEWICZ D.-1, BONDAREWICZ G.-1, KUŚNIERZ F.-1 |
4. |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: SKOCZYLAS K.-3, MUZYK K.-1, PIASNY G.-1 |
5-4 |
EL PALCZENTE Bramki: KRUPA M.-2, KACZMAR M.1, KRUPA K.-1 |
5. |
NC PIONIER CEREKWIA Bramki: HAMRYSZAK P.-2, ZNAJSZŁY SZ.-1 |
3-10 |
JEGOMOŚĆ Bramki:, KUPIEC K.-5,BRONIEWICZ D.-1, BONDAREWICZ G.-1,JANECZEK P.-1, HUTYRA W.-1, POMIOTŁO R.-1 |
6. |
ORLIKOWCY Bramki: BEDNARZ B.-2, ANTOSZCZYSZYN M.-2, TYL J.-1 |
5-7 |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: CHRUŚCIEL K.-3, DUDA G.-1 CYTERA D.-1, LACH M.-1, CHRUŚCIEL P.-1 |
7. | NC PIONIER CEREKWIA | 0-9 |
POKARAŃCE Bramki: MAJER K.-3, MORMUL M.-4, KOMADA G.-1, KRZYSZTOFEK D.-1 |
8. |
ORLIKOWCY Bramki: TYL J.-2,GĄSKA M.-2 RUSNAK D. -1, SZŁAPA T.-1 ,BABIK W.-1, BEDNARZ B.-1, sam.-1 |
9-3 |
JEGOMOŚĆ Bramki: PAWLIK K.-1, KUPIEC K.-1,JANECZEK P.-1 |
9. |
EL PALCZENTE Bramki: KRUPA K.-1 |
1-3 |
POKARAŃCE Bramki: KRZYSZTOFEK D.-1, KULISZ R.-2 |
10. | MNIEJ NIŻ ZERO | 0-19 |
ORLIKOWCY Bramki: TYL J.-4,GĄSKA M.-1 RUSNAK D. -3, SZŁAPA T.-5 ,BABIK W.-3, BEDNARZ B.-1, ANTOSZCZYSZYN M.-2 |
Lp. | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
11. |
JEGOMOŚĆ Bramki: PAWLIK K.-1, KUPIEC K.-3,BONDAREWICZ G.-2 |
6-3 |
EL PALCZENTE Bramki: KRUPA M.-1, ŁOBOS T.- 1, KRUPA K.-1 |
12. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: KUSZTUBAJDA D.-5,LACH M.-3 CHRUŚCIEL K..-3 |
11-2 |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: SKOCZYLAS K.-1, PIASNY K..-1 |
13. |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: WRÓBLEWSKI D.-1, PIASNY K..-1, ZUBIK B.1, WRÓBLEWSKI P.-1 |
5-8 |
JEGOMOŚĆ Bramki: PAWLIK K.-2, KUPIEC K.-2, HUTYRA W.-1,BONDAREWICZ G.-2, KUŚNIERZ F.-1 |
14. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: KUSZTUBAJDA D.-5, DUDA K.-1 CHRUŚCIEL K..-1 |
7-3 |
EL PALCZENTE Bramki: KRUPA M.-1, KATOLIK B.-1, TURKOWSKI M.-1 |
15. |
NC PIONIER CEREKWIA Bramki: MIROWSKI K.-1, SZELEPA P.-1 |
2-8 |
EL PALCZENTE Bramki: SINIAKIEWICZ M.-2,PAWLINA W.-1, PIERZCHAŁA W.-3, IWANICKI R.-1,KRUPA M.-1 |
16. |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: WRÓBLEWSKI D.-1 SKOCZYLAS K..-1, MUZYK K.-1, WRÓBLEWSKI P.-1 |
4-4 |
POKARAŃCE Bramki: MAJER K.-2, KUPIEC M.-1, KOMADA G.-1, |
17. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: LACH M.-1 CHRUŚCIEL K..-3 |
4-9 |
JEGOMOŚĆ Bramki:, KUPIEC K.-5,BRONIEWICZ D.-2, PAWLK K.-2 |
18. |
ORLIKOWCY Bramki: TYL J.-3, GĄSKA M.-2 SZŁAPA T.- 3 |
8-6 |
POKARAŃCE Bramki: MAJER K.-2, KUPIEC M.-1, KRZYSZTOFEK D.-3 |
19. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: KUSZTUBAJDA D.-1,LACH M.-1 CHRUŚCIEL K..-1 |
3-3 |
POKARAŃCE Bramki: CZERNY J.-3 |
20. |
NC PIONIER CEREKWIA Bramki: JACHEĆ K.-2, ZNAJSZŁY SZ.-1 |
3-8 |
ORLIKOWCY Bramki: TYL J.-3, RUSNAK D. -1 BABIK W.-1, GĄSKA M.-2, SZŁAPA T.-1 |
21. |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: PIASNY K..-1, ZUBIK B.-2, PIASNY G.-1 |
4-5 |
NC PIONIER CEREKWIA Bramki: MIROWSKI K.-1, SZELEPA P.-2, JACHEĆ K.-1, SZYMONEK B.-1 |
DRUGA RUNDA
Lp. | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
1. |
ORLIKOWCY Bramki: TYL J.-3,SZŁAPA T.-3, GĄSKA M.-3 RUSNAK D. -1 ,BABIK W.-1 |
11-2 |
EL PALCZENTE Bramki: SINIAKIEWICZ M.-1, KRUPA M.-1 |
2. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: KUSZTUBAJDA D.-7,DUDA G.-2, BALCER G.-1, KRECHOWICZ R..-3, CHRUŚCIEL K.-2 |
15-1 |
NC PIONIER CEREKWIA Bramki: JACHEĆ K.-1 |
3. |
POKARAŃCE Bramki: KUPIEC M.-1,TARGOSZ K.-1, |
2-5 |
JEGOMOŚĆ Bramki: PAWLIK K.-3, KUPIEC K.-1, SAM-1. |
4. |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: WRÓBLEWSKI D.-2, WRÓBLEWSKI P.-1, PIASNY G.-1 |
4-2 |
EL PALCZENTE Bramki: SINIAKIEWICZ M.-1, KRUPA K.-1 |
5. |
NC PIONIER CEREKWIA Bramki: JACHEĆ K.-3, ZNAJSZŁY SZ.-2, |
5-7 |
JEGOMOŚĆ Bramki:, KUPIEC K.-4, BONDAREWICZ G.-2, PAWLIK K.-1, |
6. |
ORLIKOWCY Bramki: TYL J.-1,SZŁAPA T.-1, BABIK W.-1 |
3-3 |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: CHRUŚCIEL K.-1 KUSZTUBAJDA D.-1,KLENIEWSKI R.-1, |
7. |
NC PIONIER CEREKWIA Bramki: SZELEPA P.-2, JACHEĆ K.-1 |
3-1 |
POKARAŃCE Bramki: MAJER K.-1, |
8. | ORLIKOWCY | 0-5 |
JEGOMOŚĆ Bramki: PAWLIK K.-1, KUPIEC K.-2, JANECZEK P.-1, KUŚNIERZ F.-1 |
9. |
EL PALCZENTE Bramki: KRUPA M.-2, IWANICKI R.-1, PIERZCHAŁA P.-1, |
4-3 |
POKARAŃCE Bramki: KOMADA G..-2, MUZYK K..-1 |
10. |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: PIASNY K..-1, WRÓBEL P.-2, PIASNY G.-1,STARODĘBSKI M.-3, |
7-4 |
ORLIKOWCY Bramki: TYL J.-2, SZŁAPA T.-2, |
Lp. | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
11. |
JEGOMOŚĆ Bramki: KUPIEC K.-12,TOŁPA A.-2, BRONIEWICZ J.-1, BONDAREWICZ G.-2, JANECZEK P.-1 |
18-0 | EL PALCZENTE |
12. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: KUSZTUBAJDA D.-13,LACH M.-1 KĄDZIOŁA R.-2, KRECHOWICZ R.-2 |
18-1 |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: WRÓBEL P.-1, |
13. |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: PIASNY K..-1, |
1-9 |
JEGOMOŚĆ Bramki: PAWLIK K.-1, KUPIEC K.-5, KUPIEC M.-3, |
14. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: KUSZTUBAJDA D.-9, LACH M.-2 CHRUŚCIEL K..-3 |
14-2 |
EL PALCZENTE Bramki: KATOLIK B.-2, |
15. |
NC PIONIER CEREKWIA Bramki: ZNAJSZŁY SZ.-4, GŁOGIEWICZ SZ.-1, LEŃCZAK P.-1, |
6-5 |
EL PALCZENTE Bramki: SINIAKIEWICZ M.-1, KATOLIK B.-1, PIERZCHAŁA W.-1, KRUPA M.-2 |
16. |
MNIEJ NIŻ ZERO Bramki: WRÓBLEWSKI D.-1 SKOCZYLAS K..-1, MUZYK K.-1, WRÓBLEWSKI P.-1 |
3-6 |
POKARAŃCE Bramki: MAJER K.-2, KRZYSZTOFEK D.-2, CZERNY J.-1, KOMADA G.-1, |
17. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: KUSZTUBAJDA D.-6, CHRUŚCIEL K..-1 |
7-6 |
JEGOMOŚĆ Bramki:, TOŁPA A.-2, BONDAREWICZ G.-2, KUŚNIERZ F.-2, |
18. |
ORLIKOWCY Bramki: GĄSKA M.-3, TYL J.-1, |
4-11 |
POKARAŃCE Bramki: KOMADA G.-4, MUZYK.K-3, TARGOSZ K-2, KULISZ R.-1, DOBUCH E.-1, |
19. |
POGOŃ WOJNOWICE Bramki: KUSZTUBAJDA D.-5,LACH M.-1, KLENIEWSKI R.-1, |
7-6 |
POKARAŃCE Bramki: KOMADA G.-1, MUZYK.K-2, TARGOSZ K-2, MAJER K.-1, |
20. | NC PIONIER CEREKWIA |
0-5 Wal. |
ORLIKOWCY |
21. | MNIEJ NIŻ ZERO |
5-0 Wal. |
NC NOWA CEREKWIA |
Odsłony: 2872